Фото: GMA/Instacart

Американець схуд на 130 кілограмів завдяки сервісу з доставки їжі

Заради нього чоловік навіть кинув свою основну роботу.

Антоніо Мартінез, житель Чикаго, довгий час страждав на зайву вагу.

Працюючи в офісі, чоловік не помічав, як стрімко зростають цифри на вагах. У раціоні працівника переважно були боби, хліб та рис, які не спричиняли жодного дискомфорту. Однак коли лікар встановив загрозливі 220 кілограмів, Антоніо вирішив, що пора діяти.

Після роботи американець влаштувався кур'єром у стартап з доставки іжі Instacart, який працює з невеликими продуктовими лавками. Чоловік помітив, з часом його вага почала зменшуватися: одні пошуки потрібних товарів у магазині дуже виснажували, на додачу пересування по місту змушували його рухатися. 

Антоніо почав почуватися набагато краще. Згодом він залишив роботу в офісі й влаштувався на повний робочий день у сервіс доставки. За 5 років подібної праці Антоніо втратив 130 кілограмів, про що з радістю повідомив на Good Morning America.

Однак не тільки активні пересування по місту змусили чоловіка схуднути. Антоніо зізнався, що вирішальним у втраті ваги стало наслідування стилю харчування людей, які замовляли продукти в Instacart. Чоловік зізнався, що почав стежити за тим, що й у якій кількості замовляють клієнти сервісу, через що з часом змінив власне меню.

"Якось я доставляв замовлення для клієнта, який сидів на кето-дієті", - навів приклад Мартінез. - Коли я приїхав за адресою, то побачив людину, яка виглядала напрочуд гарно.

Я запитав хлопця про дієту, і він сказав, що раніше важив як я. У той момент я зрозумів, що мені треба зробити. Тим паче, моя дружина завагітніла".

Зараз Мартінез, окрім доставки їжі, займається рекламою сервісу Instacart. А ще - щасливим батьківством.

Так би мовити, можливо все 😍. 

Фото: GMA/Instacart
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту