Американка підробила резюме та обкладинку журналу Time. Її взяли на омріяну посаду

Фото: Instagram minatrinitychang

35-річну Міну Чанг, у квітні 2019 року, прийняли на роботу її мрії. Посаду жінка отримала у Держдепартаменті США в Бюро конфліктів (воно стежить за політично нестабільними країнами, щоб не допустити ситуацій, які можуть "підірвати національні інтереси США"). Але, щоб отримати омріяну роботу, Чанг пішла на деякі хитрощі, пише Meduza, посилаючись на NBC.

У своєму резюме жінка вказала, що має досвід роботи у некомерційній організації Linking The World. Більше того, займала там керівну посаду. Ще у своїй біографії Міна Чанг вказала, що є випускницею бізнес-школи Гарварду, виступала перед конгресом та навіть була на обкладинці одного з номерів журналу Time. Нібито через те, що організація, де вона була "керівником", виявилась дуже успішною.?

Фото: скрін YouTube Mina Chang Videos

Згодом представники організації Linking The World, Гарварду та журналу Time сказали, що вся ця інформація від Мини Чанг - це фейк. 

Переглянути цей допис в Instagram

#UNGA74 Moments from United Nations General Assembly

Допис, поширений Mina Chang (@minatrinitychang)

NBC припускає, що отримати посаду жінці допомогло знайомство з Брайаном Булатео, другом держсекретаря Майка Помпео. Інших зв'язків у Міни Чанг з адміністрацією Дональда Трампа немає. А ще Джеймс Пфіффнер, професор Університету Джорджа Мейсона і колишній співробітник урядового Бюро управління персоналом, допускає, що просто на просто адміністрація президента США вже не проводить ретельних перевірок при прийомі на роботу. 

Чи звільнять Чанг - не відомо. Вона досі на сайті Держдепартаменту США вказана, як заступник помічника держсекретаря.

Але сміливості їй точно не позичати. Молодець! Як то кажуть: "Хочеш жити, вмій крутитись".?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту