Фото: Adversarial Fashion

Американка створила одяг для водіїв, який обманює камери спостереження (фото)

Все геніальне просто.

З'явився новий спосіб уникнути штрафів за порушення правил дорожнього руху. І цей спосіб вражає своєю геніальністю 😂.

Кейт Роуз, дизайнер із США, розробила одяг, який вводить в оману камери спостереження. А все через принт на футболках і кофтах: американка нанесла на них декілька несправжніх автомобільних номерів. Дорожня камера, роблячи фото, не може зафіксувати жоден з них, тому що не розуміє, де справжній 😎.

Фото: https://adversarialfashion.com

Як зазначає The Guardian, колекція називається Adversarial Fashion ("Мода опору"). До неї увійшли топи, худі, кофти та футболки з хитромудрими принтами. Ціна речей коливається від 25 до 55 доларів. Купити одяг можна на офіційному сайті.

Наголошуємо, що дизайнер нанесла на футболки американські номерні знаки. Тому максимум, для чого вони можуть стати в пригоді українцю - для приколу. Або як натхнення для розробки подібної колекції для українських камер 😎😎😎.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту