Фото: Danielle Baskin @djbaskin

Американська дизайнерка розробляє маски проти коронавірусу, які розблоковують телефон з FaceID

Поки одні думають над тим, як вилікувати людей, інші намагаються вирішити повсякденні проблеми цих самих людей.

Через спалах коронавірусу по всьому світу люди почали носити медичні маски. Але, от біда: через них смартфони не розпізнають обличчя.

Саме так подумала продуктова дизайнерка із США Даніель Баскін, яка представила власні "впізнавані" маски. Як пише Ніж з посиланням на Mashable, американка створила сервіс, що дозволяє надрукувати на масці своє обличчя.

Маски також мають допомогти людям стати впізнаванішими на дорогах. Але проблема полягає в тому, що поки у продаж вони не надійшли, оскільки Баскін їх допрацьовує. Крім того, дизайнерка заявила, що точно не буде запускати маски в продаж, поки у світі спостерігається їхній дефіцит.

У перспективі сервіс працюватиме так: користувач завантажує на сайт своє обличчя і редагує його під параметри маски. Після чого друкує на принтері й отримує "індивідуальну" маску.

Але дизайнерка не до кінця впевнена в тому, що FaceID - розблокування по обличчю, - спрацює у всіх людей, які носять маски. Зате порадила використовувати продукт для того, щоб збити з пантелику камери стеження, друкуючи на масках не своє обличчя.

Яка продумана дизайнерка, полегшує життя злодіям 😅.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту