Американська газета опублікувала статтю про Зеленського та Трампа

Фото: Wikipedia
The Washington Post написав про успіхи Президента України.

Американська щоденна газета The Washington Post надрукувала статтю під заголовком: "Неочікувані новини з України: Зеленський досягає успіху, не дивлячись на зловживання Трампа".

У матеріалі видання уде мова про те, що "не дивлячись на усі докори від Білого Дому і той факт, що він прийшов до влади в якості абсолютного політичного неофіта в одній з найбільш проблемних країн Європи, адміністрація Зеленського, яка ще досі була досить екстраординарною, і діяла під тиском усіх наявних ситуацій, чудом досягає успіху".

На думку газети, у Зеленського такі успіхи:

1. Економіка

"Економіка стрімко зростає: експорт і внутрішні показники підвищуються, інфляція впала, а зарплати українських громадян зросли майже на 10 відсотків в рік. Як відзначає Джеймс Брук з Ukraine Business News, українська валюта, гривня, зростає швидше, ніж будь-яка інша у світі".

2. Іноземні інвестиції

"МВФ дав попередню згоду на новий кредитний пакет, який може стимулювати іноземні інвестиції. Ключові антикорупційні заходи були підтримані парламентом, очікується прийняття великих економічних реформ, враховуючи приватизацію 500 державних
компаній і лібералізацію продажу землі".

3. Війська на фронтовій лінії

"Минулого тижня, коли українські військовополонені, які утримувались в Росії протягом декількох років, повернулися додому, війська по обидва боки фронтових ліній відступили назад". 

4. Транзит газу

"Тим часом, Росія погодилась заплатити Україні 7 млрд доларів США протягом наступних п’яти років за транзит газу, а також 2,9 млрд доларів США за врегулювання попередніх суперечок".

Закінчується стаття роздумами про те, коли може бути візит Зеленського до Білого Дому. Визначення дати - попереду.

"Важко не зробити висновок, що Адміністрація Трампа не в захваті від того, що в Україні, нарешті, з’явився компетентний президент" - остання фраза в матеріалі.

Нагадаємо, що в США йде президентська передвиборча кампанія. Нижня палата об`явила Трампу імпічмент, розуміючи, що верхня не проголосує за відставку президента. Тому, розуміємо, що це був політичний хід нижньої палати, яку контролюють демократи.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту