Фото: pixabay.com

Американська компанія відмовиться від назви "ескімо" для свого морозива. Її вважають нетолерантною

Також зміниться логотип десерту.

Хвиля #blacklivesmatter зайшла набагато далі, ніж вимоги поважати права афроамериканців.

Через потужні акції на підтримку прав усіх народів і меншин американський виробник морозива Dreyer's змінює назву свого ескімо - Eskimo Pie. Про це пише CNN.

У компанії назвали цей термін образливим для ескімосів, які проживають в Гренландії, на Алясці, Нунавуті та у східних районах Чукотки.

"Ми хочемо домогтися расової рівноправності й вважаємо цей термін зневажливим", - розповіла Елізабелл Маркес, головна маркетологиня.

З упаковки морозива також приберуть зображення ескімоса біля назви.

Морозиво ескімо придумав Крістіан Нельсон, який випадково облив пломбір глазур'ю. З 1920 року його почали розробляти для продажів, а роком пізніше виріб запатентували.

Самі ескімоси не називають себе цим терміном. Офіційно народності значаться як "інуїти". Ескімосами їх називали інші нації. "Ескімос" з мови індіанських племен атабасків означає "той, хто їсть сиру рибу або м'ясо".

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту