The New York Times написало про українського дизайнера Руслана Багінського

Фото: Instagram ruslanbaginskiy_hats
Там його назвали "розкішним капелюшником для зірок Instagram".

Відоме американське видання The New York Times написало статтю про українського дизайнера, майстра капелюшків Руслана Багінського. У матеріалі називають його "розкішним капелюшником для зірок Instagram". Пишуть, що найбільш відомий він за кепкою ручної роботи з войлока, твіду та інших матеріалів.

Переглянути цей допис в Instagram

The Power of Three 💥

Допис, поширений Ruslan Baginskiy (@ruslanbaginskiy_hats)

"Три роки тому, коли капелюхи від Багінського засвітилися в Instagram, він написав моделі Беллі Хадід. Вона направила дизайнера до свого стиліста, і той попросив зразки робіт [Багінського]. Після цього Хадід одягнула вишнево-червону кепку на вечірку в рамках New York Fashion Week", − пише видання.

Після Белли Хадід капелюхи Руслана Багінського почали одягати багато зірок українського шоу-бізнесу і не тільки. Такі зірки світового рівня, як Мадонна, Джіджі Хадід, співачка Жанель Моне і модель Кайя Гербер - теж носять вироби українського дизайнера.

Головні убори від Багінського продаються у Net-a-Porter та Moda Operandi, також вони невдовзі з’являться в Antonia в Мілані, Harrods у Лондоні та Holt Renfrew у Канаді.

Сам Руслан Багінський каже: "Мені дуже важливо тримати виробництво в Україні. Мова йде про працевлаштування місцевих людей. Але це також про те, щоб показати стиль та культуру України світові".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту