Американські авіакомпанії будуть вносити в чорний список пасажирів без масок

Photo by Miguel Ángel Sanz on Unsplash
У майбутньому це загрожує забороною на польоти.

Авіакомпанії American Airlines і United Airlines, які входять до асоціації Airlines for America, запровадили нові суворі правила для пасажирів. Тепер ті, хто відмовиться носити маску на борту, можуть потрапити в чорний список, повідомляє 34travel.me.

"Вимогу про носіння масок введено з 4 травня, і ми раді, що більшість пасажирів виконують ці правила. Поточний анонс - сигнал, що ми підготувалися до серйозних дій, щоб захистити наші екіпажі і клієнтів", - прокоментував нову політику директор по роботі з клієнтами United Airlines.

Спочатку всіх пасажирів попередять про правила авіакомпанії, за необхідності - нададуть медичні маски. Якщо хтось відмовиться їх надягати, а інформаційна табличка з правилами не допоможе, бортпровідник має право підготувати звіт до комісії. Його заяву розглянуть, а термін заборони на польоти рейсами авіакомпанії визначать індивідуально.

Нагадаємо, аналогічні правила почали діяти і в Європі. Виняток можуть зробити лише для дітей до 6 років і людей, которі не можуть надіти маску через певні особливості здоров'я або стану організму.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту