"Американські гірки" по-київськи. Випробовуємо свою витривалість на найдовшому монорейсі в Україні

Йод.media прокатався на унікальній конструкції, якою можна політати в Голосієві та зарядитися екстримом на тижні вперед. Обережно: попереду відео та чимало емоцій ?.

У парку імені Рильського в Києві, серед сосен, є найдовший в Україні та найбільший у Східній Європі монорейс. Спитаєте, що це таке? Уявіть собі металеву балку завдовжки 553 метри, яка в’ється серед дерев на висоті від 5 до 20 метрів. І ви, як відчайдушний екстремал, маєте нею з`їхати.

Принцип роботи монорейсу дещо схожий на американські гірки. Ти так само мчиш на висоті, моментами беручи секунди релаксу, а моментами, ніби готуючись до злету на Місяць. Але якщо в американських гірках ти сидиш у кабіні, а все, що може розвиватися - це твоє волосся, то монорейс дає тілу повну свободу. Людину прикріплюють тросами, тому тіло літає поміж дерев, колихаючись на поворотах не гірше за підвіски у намисті. 

Є варіанти екіпірування для екстремалів. А є і для лаунджевого відпочинку ?. Невдовзі обіцяють дві нові родзинки - можливість горизонтального спуску на кшталт польоту Супермена та спуск вночі. Так-так, наосліп. Практично без світла ?.

То що, у голові склалася приблизна картинка польоту? А тепер візуалізуймо це все в нашому відео ?.

???
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту