Американські спеціалісти дозволили доторкнутись до речей у віртуальній реальності

Фото: Unsplash by Frank Vessia

Американські інженери з університету Карнегі-Меллона розробили пристрій, завдяки якому можна "доторкнутись" до речей у віртуальній реальності. Їхній винахід назвали кращим на конференції з людського фактора в обчислювальних системах, пише "Популярна механіка".

Фото: dl.acm.org

Пристрій складається зі струн та контролера, який регулює їхню довжину. цей контролер прикріплюється до плеча, а струни протягують від нього до зап`ястя, долонь та пальців. 

Як це працює? Коли у віртуальній реальності людина хоче доторкнутись до предмета, то струни натягуються та контролер чинить опір так, ніби це дотик. Наприклад, можна відчути м`якість дивана чи подушки, твердість дерева чи форму фрукта. 

Вага нового пристрою - 280 грам. Він працює на батарейках. Собівартість винаходу - 50 доларів, але скільки він коштуватиме для - поки що не відомо. Під час тестів девайс оцінили вище, ніж сучасні аналоги. Кажуть, що попит на нього буде справді високим, адже його можна застосовувати будь-де: від ігор до віртуальних музеїв.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту