Американські вчені розробили робота-лінивця, який слідкуватиме за станом екосистем

Фото: скріншот відео
Він такий мі-мі-мі. Наче з мультику.? А головне - корисний.

Американські інженери з робототехніки з Технологічного інституту Джорджії створили робота SlothBot. Найцікавіше, що це не просто якийсь там набір заліза, а робот-лінивець. Він буде стежити за змінами клімату, пише CNN

Енергоефективний робот буде знаходитися на підвішених кабелях у кронах дерев Ботанічних садів Атланти і фіксувати показники температури, вологості повітря і рівня вуглекислого газу. Окрім цього він ще й мило посміхається.?

SlothBot дуже рідко рухається - зазвичай у тих випадках, коли його батарея розряджається. Ну, геть як справжній лінивець.? Підзарядитися він може через вбудовані сонячні панелі. 

Придумав його професор робототехніки з Технологічного інституту Джорджії Магнус Егерштедт, коли він спостерігав за лінивцями.  Зараз є тільки один SlothBot, але Егерштедт бачить у роботі величезний потенціал. Роботів хочуть зробити більше, адже в такий спосіб можна стежити за змінами навколишнього середовища у віддалених місцях. Також вчений планує додати більше датчиків в майбутні версії SlothBot. Наприклад, ті, які можуть відстежувати присутність бджіл, метеликів та інших комах.

Зрештою, Егерштедт уявляє собі мережу SlothBots по всьому світу, яка буде передавати дані щодо стану різних екосистем.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту