Американські вчені винайшли пігулки від самотності

Фото: Pexels
Препарат допоможе розслабитися та подолати страх спілкування з іншими людьми.

Не повірите, але вчені переконують, що самотність – це не лише дискомфортне відчуття, а і почуття, небезпечне для здоров`я. Як показало останнє дослідження, міленіалів вважають найсамотнішим поколінням, адже у кожного четвертого представника Y-покоління немає друга. А ще одне дослідження каже, що ізоляція від суспільства впливає на наш організм більш негативно, ніж пачка сигарет, викурена за один день.

І ось дослідники з університету Чикаго вирішили покінчити з цією проблемою раз і назавжди. Вони розробили пігулки від самотності. У їхньому складі спеціальний гормон прегненолон, що знижує тривогу, пов`язану з "ізоляцією від суспільства", пише i-D.

Матерiали по темi
Міленіалів назвали найсамотнішим поколінням

Препарат спочатку протестували на лабораторних мишах, а згодом на добровольцях, які скаржились на хронічну самотність. Учасників експерименту розділили на 2 групи: одним протягом півтора року давали виготовлені пігулки, а іншим – плацебо. До речі, ніхто з піддослідних не знав, що вони приймають. Виявилося, що пігулки справді діють.

Провідна дослідниця Стефані Качіоппо каже, що новий препарат допоможе людям позбутися страху відторгнення та розслабить їх у спілкуванні з іншими.

Але були і такі, хто розкритикував даний препарат. Ці лікарі та пацієнти порівняли пігулки з бумом ліків проти тривожності, які просто формують нездорову залежність від препарату, але ніяк не усувають проблему.

Ну, вирішувати, звісно, вам. Але "Йод" все ж радить замість того, щоб закидатися "колесами" іноді душевно говорити з рідними, близькими чи навіть незнайомими людьми, які вам сподобалися. Це – перевірено лікує від самотності.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту