Американським військовим видадуть інструкцію на випадок вторгнення НЛО

Повідомлення про невпізнані літаючі об'єкти надходять дедалі частіше, тож Пентагон не хоче ігнорувати небезпеку для людства.

У США фіксують дедалі більшу кількість звернень від людей, які начебто бачили НЛО. Однак армія країни досі не має протоколу про те, що потрібно робити у таких випадках. Як повідомляє elpais.com, раніше такі дзвінки чи листи рекомендували просто ігнорувати, їх навіть не вносили до спеціального реєстру та не проводили жодних розслідувань.

Тепер влада працює над проектом, який дасть чіткі рекомендації військовим на випадок зустрічі з невпізнаними літаючи об'єктами чи іншими небезпечними позаземними явищами. Приділяти більшу увагу вселенській загрозі закликають деяки члени Конгресу. А військово-морські сили навіть посоромили за те, що вони приділяють мало уваги феномену "незрозумілих" літаючих об'єктів і заохочують культуру, в якій солдати вважають, що розмова про НЛО може виставити їх у поганому світлі та зашкодити їхній кар'єрі.

При цьому уряд США витратив близько 600 мільйонів доларів бюджетних коштів у період з 2007 по 2012 роки на секретну програму для розслідування випадків “зустрічі” з НЛО. Найчастіше після перевірки виявляється, що за “прибульців” та їхні "транспортні засоби" люди сприймають цілком земні швидкісні літаки-винищувачі. Однак військові наполягають, що вони все одно мають бути у всеозброєнні, якщо раптом Землю вирішать загарбати позаземні цивілізації.

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту