Фото: Unsplash

Американський банк найняв робота-маркетолога - той більш креативний за людей

Принаймні писати у штучного інтелекту виходить краще за живих співробітників.

Маркетинг-компанія, яка надає послуги ШІ-копірайтингу?

Дивний набір слів, який, проте, став реальністю у США. Американський банк JPMorgan підписав контракт зі стартапом Persado, який надає для роботи співробітників зі штучним інтелектом.

Як повідомляє Quartz, "технологічний" маркетолог розробляє креативні заголовки й тексти - і робить це краще за людей. На його заголовки читачі клацають у два разів частіше.

Копірайтер-робот використовує базу з 1 мільйона слів. Щоб довести, що він справляється краще за живих співробітників, у виданні навели приклад двох заголовків: від віртуального співробітника - і реального.

Люди: "Доступ до готівки з рахунку, не виходячи з дому".

Штучний інтелект: "Це правда - ви можете отримувати готівку з рахунку, не виходячи з дому".

Тепер банк планує розширити сферу використання навичок ШІ-копірайтера і планує долучити його до роботи з клієнтами компанії.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту