Фото: Pexels.com

Американський мільярдер оплатить борги студентів за навчання - це близько $40 млн (відео)

Студенти коледжу спочатку не повірили почутому, але через кілька секунд вже раділи й голосно плескали у долоні. І ми не здивовані, чому 🤣.

Американський мільярдер Роберт Сміт приїхав до свого рідного коледжу Morehouse в Атланті - і за п'ять секунд ощасливив всіх тамтешніх студентів.

Мабуть, Сміту так сподобалося повернення у стіни рідної альма-матер, що той не стримав емоцій - і пообіцяв, що виплатить борги всіх випускників вишу за 2019 рік.

А це - близько 40 мільйонів доларів, повідомляє NBC.

Студенти й викладачі коледжу впали у легкий ступор від обіцянок філантропа. Але через кілька секунд вже щосили тріумфували та плескали у долоні.

Свій вчинок Сміт пояснив тим, що у коледжі навчається багато талановитих американців, які потрапляють у рамки через неможливість оплатити власне навчання. А вони, за словами мільярдера, "повинні бути обмежені тільки кордонами власних переконань і творчості".

Проблема з дорогим навчанням гостро стоїть у середовищі американських студентів. Один з випускників коледжу підрахував, що йому довелося б 25 років виплачувати вартість його освітніх курсів у $200 тисяч.

Нам здається, що Роберту Сміту варто зробити благодійний тур по світу з обов'язковою зупинкою в Україні. Наші студенти були б не менш вдячні філантропові за своїх американських колег 😁.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту