Американський письменник Майкл Фарріс Смітт працює над книгою-приквелом до "Великого Гетсбі"

Це буде окрема історія про Ніка Карравея, якого в оригінальному романі Фіцджеральда було небагато.

У 2021 році планується вихід книги про Ніка Карравея - героя-оповідача книги Френсіса Скотта Фіцджеральда "Великий Гетсбі". Про це пише The Guardian.

Через його сприйняття читач дізнається про те, як живе елітна тусовка Нью-Йорка в "золотий" вік. Але про самого Ніка в романі сказано мізерно мало - більше про таємничого багатія Гетсбі.

Письменник Майкл Фарріс Сміт вирішив виправити це і написати окремий роман, присвячений життю Ніка. Вже є обкладинка майбутньої книги, але її структури, а також спойлерів про сюжет немає.

Видавець книги у Великобританії Джеффрі Малліган сказав про роман наступне: "Траншеї й воронки від бомб дуже яскраві, тиша тунелів вражає. І кінець - розумний кінець, який завершив історію Ніка, відкриваючи світ Вест-Егга - ідеальний".

Письменник чекає того моменту, коли закінчаться авторські права Фіцдджеральда на історію про Ніка і Гетсбі. Після певного терміну від смерті автора література в США стає надбанням громадськості, і будь-хто може написати адаптацію оригінального сюжету.

Те ж відбулося, наприклад, з романом "Віднесені вітром", який через деякий час дописував інший автор.

Але чи вийде передати атмосферу створеного Фіцджеральдом світу - це вже питання.

Книгу опублікують 5 січня в США і 25 лютого у Великобританії.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту