Фото: Lenny Maughan/Strava

Американський спортсмен створює картини пробіжками. Серед його робіт - Фріда Кало або Бетмен (фото)

Геометричні "малюнки" створюють програми для фіксування маршрутів пробіжок.

Бігун із Сан-Франциско перетворив заняття спортом на мистецтво.

Ленні Морган з 2015 року викладає у мережу фото "творчих пробіжок", які нагадують тварин, відомих людей або персонажів коміксів. Побачити "картини" можна на додатках для бігу - вони фіксують маршрут пробіжки.

На Моргана звернули увагу після публікації "художньої пробіжки" з портретом Фріди Кало, повідомляє The Guardian. Для створення картини Ленні пробіг 47 кілометрів протягом шести годин.

Фото: Lenny Maughan/Strava

Всього у колекції бігуна 54 "малюнки", серед яких значок Бетмена, кіт або корабель "Ентерпрайз".

Як повідомив сам Морган, все почалося після того, як бігуни почали помічати картини в маршрутах пробіжок додатку Strava. Тоді вони для жарту почали "малювати" пеніси; Ленні ж захотів зробити щось більш вартісне й оригінальне.

Складністю "бігових робіт" є значні витрати часу і фізичних ресурсів: чим більш детальний малюнок хочеться зробити, тим більше кілометрів потрібно пробігти. Крім того, бігун не зможе побачити, що він "малює" до моменту закінчення пробіжки.

Фото: Lenny Maughan/MapMyRun
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Николай Костицын
Я тоже стал рисовать бегокартины. Жаль здесь не выложишь. Но можно посмотреть на ФБ.
14 серп 2019 р., 20:56
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту