Фото: Unsplash

Американський уболівальник зібрав мільйон доларів хворим дітям. Спочатку він просив гроші на пиво

Непогана рекламна стратегія й сила телебачення здатні творити чудеса.

24-річний Карсон Кінг давно захоплюється футболом. 14 вересня американець прийшов на матч студентської ліги NCAA між командами "Айова Хоукайс" та "Айова Стейт Сайклонс".

Хлопець вирішив трохи заробити на головний атрибут для перегляду футболу - пиво. Карсон приніс з собою плакат, на якому написав: "Мої запаси пива Busch Light потребують поповнення". Внизу він вказав рахунок у платіжній системі, сподіваючись на пожертвування інших фанатів.

Під час телетрансляції матчу плакат Кінга потрапив у прямий ефір. Режисери досить довго показували американця з його незвичайним проханням, але сам хлопець про це не знав. Карсон дізнався про свій телетріумф лише тоді, коли на його рахунок почали надходити гроші, пише CNN.

Тільки за перші пів години хлопець встиг зібрати 400 доларів. За його словами, коли сотні "пивних пожертвувань" почали перетворюватися у тисячі, він задумався про більш благородну мету свого збору. Порадившись з сім'єю, Кінг вирішив передати зібрані гроші на потреби лікарні під патронатом Університету Айови.

Через декілька днів про "пивну" акцію американця дізналися в платіжній системі Кінга - Venmo, - а також у пивній компанії, що виробляє Busch Light. Обидві організації пообіцяли, що кожна з них перерахує лікарні таку ж суму, яку збере Кінг.

22 вересня хлопець повідомив, що на його рахунку вже є мільйон доларів. При цьому американець повідомив, що продовжить збирати пожертви до кінця місяця.

До речі, про пиво Кінг теж не забув. Він вирішив залишити собі 15 доларів із зібраної суми - щоб на них купити упаковку улюбленого напою 😂.

Матерiали по темi
Тест дня. Яке ти пиво
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту