Амстердам відмовився приймати Євробачення-2020

Фото: facebook.com/EurovisionSongContes
У місті кажуть, що всі арени, які згодилися б для проведення пісенного конкурсу, вже зайняті.

Переможцем Євробачення-2019 з піснею Arcade став представник Нідерландів Дункан Лоренс, тож у 2020 році конкурс має пройти на його батьківщині. Однак у Нідерландах для Євробаченя-2020, як виявилося, складно з місцем.

У столиці країни, Амстердамі, заявили, що не можуть перенести раніше запланований захід із критої арени Ziggo Dome, яка є найбільш підходящим майданчиком для проведення пісенного конкурсу, повідомляє nltimes.nl.

Місто намагалося підшукати інші арени – однак RAI та Johan Cruijff Arena також виявилися зайняті. А AFAS Live – занадто мала.

Тоді влада розмірковувала над фестивальним форматом – поставити щось на зразок шатра, обладнаного усім необхідним. Однак від цього варіанту також врешті-решт відмовилися – занадто багато невизначеності, так можна не встигнути підготуватися до конкусру.

Тож мер міста Фемке Халсема написала офіційного листа про те, що Євробачення-2020 в Амстердамі не буде.

Також про відмову від конкурсу вже офіційно повідомили ще два голландських міста – Гаага та Бреда. Тепер господаря Євробачення-2020 визначать серед наступних міст: Роттердам, Утрехт, Гертогенбос, Арнем і Маастрихт.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту