Андрій Чивурін: Найкраще почуття гумору серед спортсменів - у Шовковського

Чивурін - за "Динамо".
Креативний продюсер і редактор "Ліги сміху" - про жарти і самоіронію серед спортсменів, улюблену футбольну команду та Харламова (не про Гаріка "Бульдога") та нездійснені надії на олімпійську медаль.

Напередодні знакової спортивної події - чергового футбольного протистояння "Динамо" і "Шахтаря" (матч відбудеться 24 квітня в Києві на НСК "Олімпійський") "Йод" у режимі бліц поговорив з головним майстром гумору Андрієм Чивуріним.

"Барса" та "Динамо"

- Андрію, "Реал" або "Барселона"?

- "Барса"! Мені якось більше подобається і сам бренд, і те, що витворяють ці хлопці на полі. Плюс - у мене дуже багато друзів, які справді розбираються у футболі, і яким я вірю. І вони частіше називають "Барселону". Ні, футбол, як видовище, я часто відвідував. Був і на фіналі Ліги чемпіонів у Києві. І за кордоном декілька разів ходив. Був у Парижі на збірних України і Франції. Їхали друзі мої з НВО "Поверхность" (тодішній транслятор матчів збірної. - Ред.). Вони мене запросили поїхати з ними і забезпечили квитком, я пішов залюбки.

- Ідеться, ймовірно, про матчі в 2007, у відбірковому турнірі до Євро-2008?

- Чесно - не пам'ятаю. У Києві часто буваю на футболі. Був на "Динамо" - "Рубін" у Лізі чемпіонів, точно пам'ятаю. Чимало матчів відвідав, але, щоб я пам'ятав положення в турнірних таблицях різних чемпіонатів - цього ви від мене точно не дочекаєтеся.

- "Металіст" чи "Динамо"?

- Ха-ха! Тобто: Харків чи Київ?

- Ні, питання про футбол.

- Чорт! Ну, не буду обманювати: "Динамо". Попри те, що я 23 роки прожив в Харкові.

Байкер, дайвер і гімнаст

Захоплення байком позбавило Андрія Чивуріна занять лижами. Фото: fb/andrii.chyvurin

- А що у вас зі спортом взагалі? Читав, ви небайдужі до гірських лиж?

- На превеликий мій жаль, виступи на лижах я закінчив. Після травми, пов'язаної з іншим видом спорту - "мотоспортом", так би мовити. Причому, на байку я продовжую їздити, а на лижах уже фізично не можу. Катався я дуже добре: "пухляки", відсутність трас - це не зупиняло ніколи.

Дайвінг освоїв теж дуже серйозно. CMAS 2 зірки - "відпірнав" дуже багато по світу.

З досягнень наближених до спортивних: кандидат у майстри спорту з авіамоделізму. Що вам такого ще "набрехати"?

- Так, досить. Отже, фізкультура або спорт?

- А от і ні: я назву спорт. У дитинстві я займався спортивною гімнастикою. Причому, на дуже серйозному рівні. І якби при переїзді з міста в місто (а я був дитиною військового, і це траплялося часто), на новому місці була б секція гімнастики, то я б, можливо, зараз з вами з олімпійською медаллю на грудях розмовляв би.

- Улюблений снаряд?

- Найкраще виходило на брусах і поперечені. І вільні вправи нормально вдавалися.

Кращий - Харламов. Але не "Бульдог".

- Усик чи Ломаченко?

- Попри все, назву Усика. Чомусь.

- Як ви ставитеся до спортсменів, які їдуть у Росію з аргументом "треба годувати сім'ю"?

- Я до них не належу, я з ними не поїду. Двояка ситуація... Кожен сам коваль свого щастя, і хрін його знає, що його змусило туди поїхати? Я знаю по собі давно: ніколи б у житті туди не поїхав, з огляду на обставини, що склалися! У Росії не був з моменту анексії Криму жодного разу. І вже не буду, швидше за все.

- Є стереотип, що у спортсменів не завжди порядок з почуттям гумору. Поглядом профі оцініть: смішні спортсмени бувають?

- Звісно! Не можу сказати, що в мене багато спортсменів-друзів... Ось, наприклад, контактували ми не раз із Сашком Шовковським, були з ним в одному мотоклубі. У СаШо все в порядку з гумором, та із самоіронією в тому числі.

А більше в мене друзів спортсменів і немає, тому не можу дати оцінку, не пригадаю... Хоча, ні: з Віталіком спілкувалися, з Володею (Кличками. - Ред.). Вони, щоправда, навряд чи згадають - ми спілкувалися в українському КВК, вони там у журі іноді сиділи. Ну, у Віталія іноді бувають жарти - це правда.

- Найкращий спортсмен усіх часів і народів?

- Отакої! (тривала пауза) Ось, якщо б мені поставили це питання, коли я був маленьким, то не замислюючись відповів би: Валерій Харламов. Щоб захоплюватися спортсменом, треба знати його життя, біографію, а не лише досягнення. Ось, хокеїст Харламов для мене і є символом спорту.

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ghanna Mamonova
24 квіт 2019 р., 09:54
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту