Англійським лікарям дозволили не лікувати пацієнтів, які проявляють до них сексизм або расизм

Photo by Francisco Venâncio on Unsplash
Це не стосується випадків екстреної допомоги.

Національна служба охорони здоров'я Великої Британії розробила нові правила, за якими з квітня лікарні зможуть відмовитися лікувати пацієнтів через прояви расизму і сексизму, пише Tjournal.

Нові правила не торкнуться випадків, коли необхідне надання невідкладної допомоги. Зараз лікарі можуть відмовитися від відвідувачів, які виявляють до них агресію або фізичне насилля.

На сайті служби повідомляється, що расизм був найпоширенішою формою дискримінації лікарів, згідно з опитуванням персоналу за підсумками 2019 року:

28% опитаних співпрацівників заявили, що зустрічалися за рік зі знущаннями з боку пацієнтів або їхніх родичів;


15% розповіли про фізичне насильство;


7% - про дискримінацію.

Повідомляється, що представники етнічних меншин і темношкірі на 14% частіше зазнають насильства. А дискримінація за ознакою етнічного походження збільшилася на 4% в порівнянні з 2018 роком.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту