Анонсували нову гру-симулятор пасажира 6-годинного авіарейсу (відео)

Фото: Unsplash by Ross Parmly
Обіцяють, що вона точнісінько відтворюватиме відчуття під час трансатлантичного перельоту.

Новий симулятор від студії AMC Games дозволить відчути справжній трансатлантичний авіапереліт. Гра Airplane Mode буде точно відтворювати всі моменти 6-годинного рейсу, пише НОЖ.

Спочатку людина зможе відчути всі етапи проходження митниці - від черги на реєстрацію до найдовшого польоту. У грі персонаж (тобто віртуальний ви😊) сідає біля вікна, потім відчуває взліт, обідає, дивиться на краєвиди з ілюмінатора та розважає себе, як може. Також у гру додали фільми 1930-х років, смартфон, газету з кросвордами та книжку - все, як у житті. 

Якщо ви захочете пограти в гру не один раз, то не занудьгуєте, адже кожен віртуальний політ відрізняється від попереднього: то рейс затримують, то літак потрапляє в зону турбулентності, то не ловить Wi-Fi. А ще біля вас можуть посадити дітей, щоб вам 100% було весело.😄

Дизайнер гри-симулятора - Хосні Ауджа. Airplane Mode має вийти 2020 року, точної дати не повідомляють. Підписатись на симулятор авіаперельоту можна в Steam.

Матерiали по темi
Sony випустили рекламу гри, локацією для якої став Київ (відео)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту