Антикваріат з метро: українці збирають жетони підземки - й одразу їх продають (фото)

Фото: Facebook КП "Киевский метрополитен"

Не встиг київський метрополітен повідомити, що з осені повністю вилучає з обігу зелені жетони, як українці вже зрозуміли, як на цьому заробити.

Так, в Інтернеті ширяться пропозиції з продажу зелених фішечок зі знаком "М". Ціни стартують від 10 гривень, однак у середньому за жетон просять 20-50 гривень.

І значно вищі ціни на жетони, якими користувалися років 30 тому. Наприклад, за жетон часів Горбачова, який уже вважають раритетом, просять... 8 тисяч гривень!

І нумізмати підтверджують цінність цих жетонів. Так, один зі столичних колекціонерів взагалі запропонував одразу скупити всі зелені жетони, які має наша редакція, щойно про них почув (на жаль, жетонів у нас не було, але після цього повідомлення ми різко задумалися про те, щоб їх прикупити ?).

Фото: особиста переписка

Тому, доки є час, варто набити банку цими зеленими "кругляшами". За півстоліття вони будуть оцінюватися мінімум у 50 разів дорожче за їхню собівартість зараз ?. Колекціонери підтверджують. 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту