Apple хоче стати вуглецево-найтральною компанією до 2030 року

Фото: Unsplash by Alisina Elyasi
Таким чином планують боротись зі зміною клімату.

Компанія Apple заявила, що планує боротися зі змінами клімату і стати вуглецево-нейтральною до 2030 року. За словами Apple, iPhone, куплений в 2030 році, не буде впливати на клімат, повідомляє CNN

Таке зобов`язання буде стосуватись усього бізнесу, зокрема ланцюжка поставок і виробничого процесу. Apple обіцяє зменшити викиди вуглецю та використання відновлювальної енергії.

Професорка Вашингтонського університету, яка вивчає питання зміни клімату, Нівес Долсак каже, що тенденція підприємств робити заяви про вуглецеву нейтральність є позитивною. Наприклад, раніше Amazon пообіцяли стати компанією з нульовим вуглецевим слідом до 2040-го року. Щоправда, ці обіцянки компаній стати повністю вуглецево-нейтральними поки що не дуже вселяють віри.

Apple заявили, що понад 70 постачальників будуть використовувати 100% відновлювану енергію для виробництва продукції. Вони вже починають змінювати матеріали, з якими працюють. Наприклад, будуть використовувати новий тип алюмінію для виготовлення MacBook Pro. Крім цього, компанія заявила, що у них є робот, призначений для розбирання iPhone. Гаджет містить елементи, що їх можна використовувати в майбутніх пристроях. 

Apple співпрацює з екологічною некомерційною організацією Conservation International над такими проєктами, як відновлення мангрової екосистеми в Колумбії та саван у Кенії. Ці зусилля можуть компенсувати вуглецевий слід від використання продуктів Apple, йдеться в повідомленні компанії.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту