Apple оштрафували на $500 мільйонів за навмисне уповільнення старих моделей iPhone

Фото: pexels.com
Кожному, хто судився з компанією, виплатять по 25 доларів.

Apple погодилася виплатити до 500 мільйонів доларів штрафу через навмисне зниження продуктивності старих моделей iPhone, пише TJournal.

Позови проти компанії подали власники різних моделей iPhone 6, 6s, 7, а також SE. Вони стверджують, що їхні смартфони після оновлення програмного забезпечення стали гірше працювати.

Сумарний обсяг виплат Apple складе не менше 310 мільйонів доларів, але не більше 500 мільйонів. Компанія готова виплатити кожному позивачеві близько 25 доларів компенсації, ця сума може збільшитися або зменшитися залежно від того, скільки пристроїв потраплять під врегулювання. Адвокати розраховують отримати від компанії близько 90 мільйонів доларів.

2017-го року користувачі iPhone стали помічати, що продуктивність смартфонів погіршується після оновлень операційної системи. Apple заявила, що таким чином хотіла запобігти можливому відключення пристроїв, які з часом перестають відповідати максимальним вимогам системи.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту