Фото: Apple

Apple представила нові емодзі: собаки на повідку і люди з інвалідністю

Смайлики будуть доступні з новою лінійкою продукції від компанії, яку презентують восени.

Apple розширює кількість толерантних смайликів для своїх пристроїв. Після оновлення, у якому стало можливим обрати колір шкіри для свого емодзі-персонажа, компанія вирішила виразити повагу людям з особливими потребами.

З виходом нової лінійки Macbook, iPad та iPhone, на емодзі-клавіатурі з'являться смайлики, що передають вади по здоров'ю у людей: відсутність слуху, зору або пересування на візку. Також доступною стане картинка собаки-поводиря, повідомляє компанія.

Фото: Apple

Окрім того, з'являться 75 опцій передачі відносин між людьми: можна вибрати китаянку, яка тримається за руку з європейкою або африканця, що товаришує з індускою.

Також Apple урізноманітила карту емодзі щодо їжі й звірів: вже у вересні можна буде висловлювати бажання поїсти кесаділью або побачити скунса через картинку.

Або фламінго й орангутанга, які теж поповнять список емодзі компанії.

Фото: Apple
Матерiали по темi
Чим розчарувала Apple, представляючи новий iOS і Mac (фото)
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту