Apple та Google об`єднались - компанії вирішили разом боротись з коронавірусом

Фото: Pixabay
Точніше вони створюють систему, яка допоможе відстежити контакти з хворими на COVID-19.

Дві крупні компанії вирішили об`єднатись, щоб допомогти світу побороти пандемію коронавірусу. Apple та Google взялись за розробку системи, яка допоможе відстежити контакти з хворими на COVID-19 людьми. Для цього відстеження використовуватимуть роботу Bluetooth на коротких відстанях, пишуть на офіційній сторінці Google.

Як це працюватиме? Коли дві людини короткий проміжок часу будуть перебувати поруч, то їхні смартфони через Bluetooth кожні 15 хвилин обмінюватимуться анонімними ідентифікаторами. І якщо потім в однієї з них діагностують коронавірус, то її дані опиняться в офіційному додатку органів охорони здоров'я. Тоді система Apple та Google порівняє ідентифікатори людей, які контактували між собою, і попередить про контакт з інфікованим здорову особу. 

У компаніях обіцяють, що не записуватимуть геолокації та особисті дані користувачів.

Зараз компанії планують створити окремий додаток, який буде відповідати за таку функцію, але надалі хочуть впровадити нову систему в операційні системи iOS та Android.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту