Apple випустила коронавірусне оновлення: воно полегшує користування айфоном для тих, хто носить маски

Photo by Jess Bailey from Pexels
Також в ньому є система відстежування контактів хворих на COVID-19.

Apple випустила оновлення iOS і iPad OS 13.5. У них з'явилася можливість пропустити авторизацію за Face ID для користувачів у масках. Тепер пристрій можна відразу розблокувати за допомогою пароля. До цього доводилося чекати, поки система спробує розпізнати обличчя, або натискати на іконку замка, пише TJournal.

В оновленні також з'явилася система відстежування контактів COVID-19, розроблена Apple і Google. Якщо власник пристрою захворіє, він зможе повідомити про це, а всі, хто з ним контактував, отримають сповіщення про можливе зараження.

Компанії не займаються розробкою кінцевих додатків самостійно, лише надають інтерфейс для взаємодії органам охорони здоров'я. На одну країну світу можна випустити один додаток, до системи вже приєдналися 22 країни.

В iOS і iPadOS 13.5 також додали можливість відправляти віртуальну медкарту у разі виклику швидкої допомоги - лікарі зможуть отримати її, якщо активоване налаштування.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту