Артем Гагарін зняв "вірусне" відео для TikTok і отримав 2 мільйони переглядів за три дні

Фото: прес-служба Артема Гагаріна
Таким чином акаунт шоумена став одним з найпопулярніших серед представників українського шоу-бізнесу.

Український шоумен і телеведучий Артем Гагарін став зіркою Тік-Тока. Він завів собі акаунт у популярній соцмережі і вирішив в оригінальний спосіб запросити майбутніх підписників.

Гуморист зняв коротке відео, де він переодягається 50 разів за 15 секунд.

"Я записував це відео п'ять днів, ще два дні я витратив на монтаж. Я змінив п'ятдесят речей і повторив цей текст стільки ж разів. А тобі складно поставити лайк і підписатися на мене? Ну ж бо! Лише дві дії! Тисни! тиси!" - промовив Артем Гагарін у короткому ролику.

За три дні відео отримало понад два мільйони переглядів і стало "вірусним". Крім того, лише за три дні на Гагаріна підписалося більше ста тисяч людей. Таким чином акаунт шоумена та учасника студії "Квартал 95" став одним з найпопулярніших серед представників українського шоу-бізнесу.

"Вірусний" ролик можна подивитися за посиланням.?

Фото: прес-служба Артема Гагаріна
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту