Артем Пивоваров презентував кліп, де об`єднав два сингли з нового альбому

Фото: Instagram pivovarovmusic
Кожна з пісень характеризує довгий шлях артиста, тому режисер вирішив зробити з них одне відео.

Український виконавець Артем Пивоваров, номінант на премію YUNA-2020 у категорії "Кращий виконавець", презентував кліп-дилогію. Відео об`єднало два треки з нового альбому "Дежавю" і "Позови". Реалізацією незвичної ідеї зайнявся режисер Тарас Голубков разом зі своєю командою Inakshe Production.

Перша частина дилогії - пісня "Дежавю". Вона характеризує кругообіг внутрішнього стану Артема. Кліп побудований на циклічності рухів танцюристів і барабанщиків з колективу "Drum Art Show" і підкреслює сам стан дежавю. Хореографом-постановником кліпу виступив Олесь Пасічник. До речі, у цьому кліпі Артем вперше танцює.

"Уся ідея кліпу побудована на візуальній магії. Для мене ця магія - щось нове. Це перший кліп, де сама ідея лежить на поверхні. Це перший кліп, який ми знімали лише на одній локації. Це перший кліп, в якому ви побачите мої перші танцювальні рухи, хоча рік тому я говорив, що такого не буде. Як то кажуть, "Never say never", – поділився Пивоваров.

Друга частина дилогії – трек "Позови". Кліп знімався на злітній смузі аеродрому, і саме вона символізує цей шлях. Коли Артем йде по смузі, він проходить різні життєві ситуації - мітинг, ремонт дороги або просто людей, які йдуть назустріч. Але окрім реальності, у відео є безліч метафор і ситуацій з прихованим змістом.

"Спліт "Дежавю/Пзови" - це ідея, яку я виношував близько року. Коли тільки був написаний альбом, вже тоді розумів, що хочу поєднати ці дві роботи і провести паралель. Якщо говорити про "Дежавю", – це якийсь сон. Не дарма в пісні є такі рядки: "Сон или явь? Или сон наяву". А "Позови" – це дійсність, яка буде перетікати в сон. Все циклічно. Саме про це наш кліп", – розповів Артем Пивоваров.

Додамо, що героїнею обох кліпів стала відома бізнес-вумен Вікторія Палатна, яка ще й виступила стилістом образів в іспанському стилі.

Дивимось і пританцьовуємо з Артемом Пивоваровим.😉

Матерiали по темi
Розвиваємо музичний смак - пісні для карантину, які рекомендують зірки
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту