Арья Старк зіграє лесбійку в продовженні "Людей Ікс"

Але історія цього кохання - не ключова.

ЛГБТ-персонажі дедалі потужніше вриваються у світ коміксів.

Раніше стало відомо, що у фільмі "Вічні" Marvel вводить першу любовну лінію супергероїв-геїв, а тепер аналогічне відбувається і з всесвітом мутантів.

Режисер фільму "Нові Мутанти" (хорора-продовження Людей Ікс) Джош Бун заявив, що у фільмі з'являться два ЛГБТ-персонажі. Їх зіграють Мейсі Вільямс (Арья Старк у "Грі престолів) та Даніелла Мунстар. За задумом стрічки, між їхніми героїнями - "Вовчицею" Рейн Сінклер і "Міражем" Блю Хант, - зароджується кохання.

Мейсі Вільямс пояснила відносини між персонажами тим, що важко не закохатися в ту людину, яка підтримує тебе на найглибшому рівні. Про це пише Entertainment Weekly.

"Нові Мутанти" - це розповідь про п'ятьох підлітків, яких насильно утримують на секретному об'єкті. Там вони виявляють, що володіють надздібностями. Фільм вийде на екрани 3 квітня 2020 року.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту