Аспірантка захистила дисертацію у саморобній спідниці з паперу (фото)

Фото: Pexels
Дівчина пошила собі одяг з листів про відмову публікувати її статті та надати стипендію на навчання.

Аспірантка Мічиганського університету Кейтлін Кірбі вирішила трохи прикрасити захист своєї аспірантської роботи з природничих наук. До того ж показати всім, що здаватись не варто, і після багатьох відмов завжди прийде великий успіх. 

Що ж такого особливого? Дівчина прийшла на захист у саморобній спідниці, яку пошила з відмов публікувати її статті та надавати стипендію на навчання, пише Lansing State Journal. Всі "листи про невдачі" вона скріпила між собою та вийшло дуже навіть прикольне вбрання.

"Переглядаючи старі листи й створюючи цю спідницю, я згадувала, що для того, аби досягнути успіху, треба пробувати багато разів", - коментує Кейтлін Кірбі.

Щоб пошити спідницю, дівчина роздрукувала 17 листів з відмовами, отриманих від академічних журналів та організаторів наукових конференцій. Звісно, може здатись, що навряд таке вбрання принесе успіх, але ні - дівчина захистила свою дисертацію та врешті досягла свого.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту