Фото: Unsplash

Атеїсти сплять краще, ніж віряни, - вчені

Але з чим це пов'язано, так і не уточнили.

Студенти штату Техас опитали 1501 людину щодо того, як добре вони сплять. Але опитувані ділилися на категорії залежно від того, вірять вони в Бога чи ні.

Студентів цікавило, чи залежить якість сну від того, у що вірять або не вірять люди. Виявилося, що атеїсти й гностики висипаються частіше, ніж католики й баптисти. Про це пише Ніж з посиланням на дослідження.

Людей опитували про релігійну приналежність, сон і те, як люди поводяться перед засинанням. 73% невірян відповіли, що сплять понад сім годин і почувають себе прекрасно. Близько семи годин сплять 63% католиків, а баптисти - ще менше.

Автор дослідження Кайла Фергасон зазначила, що поганий сон призводить до погіршення тих якостей, які схвалює церква. Йдеться про чесність, жертовність й любов до людей. Що менше людина спить, то агресивнішою і зухвалою вона стає.

Але чи допоможе поліпшення якості сну стати вірянином, дослідники не знають. В одному тільки впевнені: психічний, фізичний і духовний стан взаємопов'язані.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту