Atlas Weekend переноситься на 2021 рік

Фото: Instagram atlasweekend

Музичний фестиваль Atlas Weekend переноситься на 2021 рік через коронавірус, пишуть на офіційній сторінці в Instagram.

Нові дати Atlas Weekend: 6 – 11 липня 2021 року. 

"Ми не можемо наражати на ризик гостей, команду та артистів фестивалю, проводячи його цього літа", - повідомили організатори.

Усі ті, хто придбали квитки, зможуть відвідати її наступного року. Якщо ж гості не зможуть скористатись квитками 2021-го року, то їх можна буде здати та повернути кошти.

"Ми в переговорах з усіма артистами, щоб вже заявлений лайнап було повністю збережено. Також на вас чекають анонси ще багатьох нових артистів, що приєднаються до фестивалю, - запевняють організатори Atlas Weekend. - Це найважче рішення, яке нам коли-небудь доводилося приймати. Останній місяць ми не втрачали надії та працювали над створенням AW 2020, розглядали різні варіанти виходу з кризи та до останнього вірили, що в нас буде можливість зустрітись з вами цього літа. Та, спостерігаючи за розвитком подій у світі та спілкуючись з нашими європейськими колегами, ми дійшли висновку, що перенесення - єдине правильне рішення у цій ситуації", – додають вони.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Фестиваль Atlas Weekend переноситься на 2021 рік Через непідвладні нам обставини, Atlas Weekend перенесено на наступний рік. У зв’язку із пандемією COVID-19 ми не можемо наражати на ризик гостей, команду та артистів фестивалю, проводячи його цього літа. Нові дати Atlas Weekend: 6–11 липня 2021 року. Квитки, придбані на цьогорічний фестиваль, є дійсними на AW 2021. Наразі ми в переговорах із артистами, щоб лайнап було повністю збережено. Також на вас чекають анонси багатьох артистів, що приєднаються до фестивалю наступного року. Це найважче рішення, яке нам коли-небудь доводилося приймати. Ми до останнього не втрачали надії та працювали над створенням AW 2020, розглядали різні варіанти виходу з кризи та вірили, що в нас буде можливість зустрітись з вами цього літа. Проте, спостерігаючи за розвитком подій у світі та спілкуючись з нашими європейськими колегами, ми дійшли висновку, що перенесення — єдине вірне рішення в цій ситуації. Друзі, ми закликаємо вас в черговий раз висловити свою любов до фестивалю. Скористайтесь вашими квитками на Atlas Weekend 2020 наступного року — так ви підтримаєте фестиваль і допоможете зробити його ще яскравішим та крутішим в 2021. Всі, хто не в змозі бути з нами наступного року, матимуть можливість повернути кошти. Незабаром ми опублікуємо детальні інструкції, як це зробити. Відповіді на можливі питання ми зібрали для вас у F.A.Q. Розділ буде постійно оновлюватися. Посилання на F.A.Q. у шапці профілю. Зі всіма запитами та пропозиціями ви завжди можете звернутися на нашу пошту [email protected] Ми надзвичайно вдячні кожному з вас за те, що ви вірите в Atlas Weekend і залишаєтеся з нами та щиро цінуємо підтримку наших партнерів в прийнятті такого складного рішення. Попереду у нас цілий рік, аби зробити фестиваль ще більш масштабним і реалізувати багато нових ідей у наступному сезоні. А також вже зараз ми розпочинаємо роботу над особливим осіннім спецпроектом Atlas Weekend, деталі якого повідомимо зовсім скоро! Це не фінал фестивальної історії, а лише пауза перед довгоочікуваним AW 2021. Бережіть себе і близьких. З любов'ю, команда Atlas Weekend ?

Публикация от Atlas Weekend (@atlasweekend)

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Andrew Okhota
Перенесли на 2021 год, а могли перенести в Minecraft https://knife.media/block-by-blockwest/
30 квіт 2020 р., 09:23
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту