Австралія почала послаблювати карантин з дозволу на планові операції і медпроцедури

Photo by Joey Csunyo on Unsplash

Влада Австралії почне знімати карантинні обмеження з дозволу на планові хірургічні операції, які раніше скасували через COVID-19. Послаблення почнуться з 27 квітня, повідомляє 34travel.me.

"Ми досягли поворотного моменту. Попереду - зворотна дорога, - сказав прем'єр-міністр країни Скотт Моррісон. - Ми будемо знімати обмеження на планові медичні процедури і операції, які включають в себе ЕКО, всі програми скринінгу, лікування та відновлювальні процедури після перенесеного раку, ряд стоматологічних процедур".

11 травня список операцій планують переглянути і доповнити. На цю дату призначено наступне засідання комітету національної безпеки.

Влада Австралії впевнена, що наступним кроком необхідно провести світове дослідження походження вірусу і причин його поширення.

"Це не питання критики, це питання значущості для громадської охорони здоров'я", - коментують там.

Зараз в Австралії зафіксовано близько 6,5 тисяч випадків зараження коронавірусом (67 - летальних).

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту