Австралія виділить 50 млн доларів на відновлення природи

Також створять безпечні незгорілі зони, де тварини та рослини зможуть відновитися після пожеж.

З вересня в Австралії вирують масштабні лісові пожежі. По всій країні було спалено 10 мільйонів гектарів. Як ми повідомляли раніше, близько пів мільярда тварин постраждало від вогняного вибуху в штаті на південному сході Австралії Новий Південний Уельс, мільйони з них потенційно вважаються загиблими.

Тому уряд Австралії планує виділити 50 мільйонів доларів на відновлення дикої природи після пожеж. Про це повідомила міністерка охорони довкілля Сюзан Лей.

Ці кошти підуть на підтримку роботи науковців, екологів та місцевих громад. Вони мають розробити довгострокові плани на відновлення та підтримку дикої природи країни. До того, як уряд Австралії оголосив своє рішення, до міністерства писали організації захисту природи з попередженням, що пожежі можуть призвести до вимирання цілих видів тварин, пише The Guardian. Також екоактивісти рекомендували план відновлення дикої природи, за яким фахівці з охорони природи та вчені виявлятимуть ризики зникнення видів.

Після опрацювання всіх пропозицій, в уряді визначили, що пріоритетами буде догляд та реабілітація популяцій видів, які в небезпеці, контроль за дикими хижаками та шкідниками, які також можуть становити загрозу для тварин.

Також там створять безпечні незгорілі зони, де тварини та рослини зможуть відновитися після пожеж.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту