Австралійці вимагали скасувати новорічний феєрверк через пожежі, але уряд відмовив (барвисте відео торішнього салюту)

Причина: гроші на шоу вже витрачені, а значить, воно відбудеться.

Чверть мільйона жителів Австралії підписали петицію з вимогою скасування традиційного щорічного феєрверку в Сіднеї, який проводиться в новорічну ніч. Це шоу збирає тисячі глядачів в самому місті і його транслюють на весь світ. Але прямо зараз в Австралії вирують масштабні пожежі і число людських жертв вже досягло 9. При цьому стихія зруйнувала вже близько 800 будинків, а місто Балморал неподалік від Сіднея майже повністю зруйновано.

Ось, австралійці і вирішили звернутися до уряду з петицією про скасування новорічного феєрверку: мовляв, краще 4 млн доларів, які щорічно витрачаються на запуск піротехніки в новорічну ніч, краще витратити на боротьбу з пожежами.

Підписали звернення вже 265 тисяч осіб.

Уряд прислухався до здорової думки громадян і... відмовив. Справа в тому, що велику частину грошей вже витрачено, причому, більше року тому. Шоу планується заздалегідь, і скасувати його вже ніяк не можна. А прем'єр-міністр Австралії Скотт Моррісон взагалі заявив, що саме зараз треба показати всьому світу оптимізм австралійців, які продовжують святкувати, незважаючи на біду.

"У новорічну ніч весь світ дивиться на Сідней, і всі думають: "Яке чудове місце"!

Тому в самий розпал проблем, з якими ми зіткнулися, я не можу уявити часу краще, щоб показати, наскільки ми оптимістичні, як країна ", - сказав Моррісон.

Але найцікавіше, що голова пожежної служби Сіднея вже встиг заявити, що уряд йому - не указ. І якщо він вирішить, що салют буде представляти загрозу жителям міста, то він його скасує особисто. Тому за добу до настання Нового року в Австралії буде салют чи ні - на 100 відсотків ще не відомо.

Салюти в новорічну ніч в Сіднеї - подія світового масштабу, їм навіть присвячена окрема стаття у Вікіпедії.

Андрій Римський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту