Австралійська газета надрукувала на своїх шпальтах туалетний папір, оскільки в країні його дефіцит через коронавірус

Фото: ntnews.com.au
8 пустих сторінок розмічені спеціальними лініями, щоб їх було зручно відривати.

Жителі Австралії через паніку навколо коронавірусу масово скуповують туалетний папір, а супермаркети обмежують його продаж в одні руки, щоб уникнути дефіциту. Найбільша в країні торгова роздрібна мережа Woolworth продає одному покупцеві не більше чотирьох упаковок туалетного паперу, пише Esquire.

Через дефіцит австралійці запустили хештеги #ToiletPaperEmergency, #ToiletPaperGate і #ToiletPaperApocalypse. За ним можна знайти фото і відео з магазинів, на яких зафільмовані полиці з туалетним папером (або вже без нього).

У редакції газети Northern Territory News вирішили допомогти нужденним австралійцям і випустили номер з додатковими вісьмома сторінками. Аркуші розмічені спеціальними лініями, за якими їх зручно відривати.

Редактор газети Метт Вільямс розповів, що випуск добре продається і точно не є "лайновою версією".

"Ми відомі в світі як видання, яке знає потреби своїх читачів. Місцеві жителі потерпають від серйозної нестачі туалетного паперу прямо зараз. Тож ми даємо їм те, що їм потрібно", - пояснив він.

В Австралії зареєстровано 52 випадки зараження коронавірусом і дві смерті.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту