Австрійське подружжя замість одягу отримало з інтернет-магазину 25 тисяч пігулок екстазі

Фото: wikimedia.org
Орієнтовна вартість посилочки – 500 тисяч доларів.

Австрійському подружжю, яка чекало посилку з інтернет-магазину одягу, помилково доставили коробку зі значною партією екстазі, пише vokrugsveta.ua з посиланням на CNN.

Зрадівши отриманню посилки нібито з голландського інтернет-магазину, 58-річна жителька Лінца була вельми здивована, коли в коробці виявилася зовсім не одяг. Близько 25 тисяч акуратно упакованих таблеток фіолетового кольору жінка прийняла за декоративні камінці.

Однак її 59-річний чоловік, роздивившись поближче вміст посилки, запідозрив, що це, можливо, якісь біостимулятори. Він повернув коробку в місцеве поштове відділення.

Співробітники пошти заявили про протизаконне відправлення до відділу боротьби з наркотиками міського поліцейського управління Лінца. У результаті розслідування, проведеного відділом, з'ясувалося, що упаковка призначалася для Шотландії. Яким чином посилку занесло в Австрію, залишилося загадкою.

Правоохоронці оцінили небезпечний вантаж (а точніше 24 800 пігулок) у 500 000 євро (550 000 доларів). Поліція Шотландії і Національне агентство зі злочинності Великобританії (NCA) також підключилися до розслідування цієї справи.

Відзначимо, що екстазі (наукова назва - метилендіоксиметамфетамін) - входить до числа найбільш популярних наркотиків, особливо серед молоді. Виробництво, зберігання, транспортування і поширення екстазі заборонені конвенцією ООН і є кримінальним злочином у більшості країн світу.

Однак, згідно з оцінками медиків, MDMA відноситься до групи низьконебезпечних рекреаційних наркотиків (викликає почуття ейфорії), безпечніший алкоголю і тютюну. Основним приводом для занепокоєння є його потенційна нейротоксичность. Вважається, що тривале використання екстазі може призводити до зниження когнітивних здібностей, проблем з пам'яттю, безсоння, агресивної поведінки і розладів настрою та уваги.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту