Електрокар без керма та педалей - Ілон Маск анонсував п`ятий рівень автоматизації Tesla

Фото: Instagram teslamotors
Базового функціоналу планують досягти вже цього року.

Технології таки не просто стрімко розвиваються, а просто йдуть проти всіх систем та людської логіки. Тільки уявіть - автомобіль без керма та педалей. Вже зовсім скоро до такого рівня автоматизації водіння, він називається п`ятим, може дійти електрокар Tesla. Про це повідомив генеральний директор Tesla Ілон Маск під час відеозвернення на відкритті щорічної Всесвітньої конференції по штучному інтелекту в Шанхаї, пише Reuters.

"Я абсолютно впевнений, що 5-й рівень, або, по суті, повна автономія [водіння], відбудеться, і, думаю, станеться це дуже швидко", - сказав винахідник. А потім додав, що базової функціональності для 5-го рівня він має намір досягти вже в цьому році.

За даними Synopsys, автомобілі з 5-м рівнем управління не вимагають людської уваги. У машин відсутні кермо, педалі швидкості і гальмування. Всі ці процеси в автомобілях проводяться автоматично і не вимагають втручання.

Виробники автомобілів та технологічні компанії дуже зацікавлені в подібних інноваціях та вкладають у випробування мільярди доларів. Щоправда експерти індустрії вважають, що мине ще чимало часу, перш ніж люди зможуть довіряти повністю автоматизованим транспортним засобам.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту