Фото: rmsothebys.com

Автодівчину Бонда виставили на продаж

За 55-річний "Астон Мартін" планують вторгувати близько 5 млн доларів.

"Купіть, ватажку, здається, ви це любите", - міг би сказати незабутній Остап Бендер незабутньому Іполиту Матвійовичу на розпродажі рідкісних автомобілів, який відбудеться 15 серпня в Монтереї, штат Каліфорнія.

Зіркою серед виставлених на розпродаж 120 рідкісних авто Aston Martin стала знаменита машина Джеймса Бонда DB5 1964 року випуску - кінозірка з фільмів "Голдфінгер" (1964) і "Кульова блискавка" (1965) під керуванням Шона Коннері.

Як будь-яка поважна кінозірка, DB5 "нафарширована" всякими прибамбасами типу кулеметів Browning, колісних ковпаків, куленепробивного екрана та обертових номерних знаків. Усі гаджети розроблені фахівцем зі спецефектів Джоном Стірс ще в 1963 році та відреставровані спеціально для продажу.

Аукціоніст Sotheby's назвав експонат 007 "найвідомішим автомобілем у світі", який стане "бажаним придбанням для колекціонера або секретного агента" 😊.

Експерти вважають, що машина може коштувати від 3 до 4,7 млн фунтів стерлінгів (близько $5 млн). Копійки! Це якихось 100 тисяч наших мінімальних пенсій. Тобто за якихось 8000 років будь-який український одноліток Шона Коннері (йому 88) може накопичити на "Астон Мартін" Джеймса Бонда. Якщо, звісно, не буде їсти, пити і доживе до 8088 років.

Костянтин Огурєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту