Автор "Чорного дзеркала" розповів, як скоро нам варто очікувати новий сезон

Спойлер: нескоро або взагалі ніколи.

Чарлі Брукер, шоуранер популярного антиутопічного серіалу "Чорне Дзеркало", сказав, що 6 сезон фанати навряд чи дочекаються.

Все через пандемію коронавірусу. Однак причина не в тому, що прем'єру серіалу доведеться відкласти, а взагалі в потрібності його випускати.

Брукер заявив, що наш світ і так занадто безрадісний, щоб добивати його новим сезоном серіалу. Про це пише IndieWire.

"Я не впевнений, чи зможе аудиторія пережити ще один сезон", - сказав шоуранер в інтерв’ю британському виданню Radio Times.

"Чорне дзеркало" хоча і називають науково-фантастичним серіалом, однак він помітно відрізняється від більшості представників цього жанру. У серіалі показують майбутнє, складові якого руйнують наше суспільство. Його особливістю є те, що серії зображають проблеми нашого часу. В одному з сезонів сценаристи обіграли тему Інстаграму та того, як подібні додатки руйнують самооцінку людей. Або ж історія про талант-шоу, на якому всім плювати на здібності людини, а потрібне лише миле обличчя та провокативна історія.

Всього вийшло 5 сезонів "Чорного дзеркала". Усі серії тематично не пов'язані одна з одною, однак мають скриті послання, що поєднують кожну з них.

У серіалі знімалися такі зірки, як актор Ендрю Скотт (Моріарті у серіали "Шерлок") чи співачка Майлі Сайрус.

Але серіал гнітить своєю вбивчою правдою про реальність. Тому зрозуміло, чого автор не хоче випускати нові серії в умовах коронавірусу.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту