Автори "Відьмака" змінять другий сезон серіалу через критику фанатів

Той випадок, коли не дарма бурчали 👈.

Під час знімань наступного сезону "Відьмака", творча група виправить усі недоліки, які помітили глядачі у дебютних епізодах.

Так повідомила Лорен Шмідт, шоуранерка серіалу, пише Independent.

Перше, на що нарікали фанати - це стрибки у сюжеті. Він показувався нелінійно: події з майбутнього могли передувати подіями з минулого і навпаки. Через це глядачам було важко орієнтуватися у хронології серіалу. Особливо це стосувалося історій Йенніфер та Цирілли, які розширили сюжетними поворотами, котрих не було у книжках автора саги, Анджея Сапковського. Пізніше Netflix'у навіть довелося випустити "хронологічну мапу", за якою глядачі змогли зорієнтуватися у розвитку історії "Відьмака".

Шоуранери пообіцяли, що у другому сезоні такої мішанини не буде. Сюжет розвиватиметься лінійно, адже ще наприкінці першого сезону усі головні персонажі серіалу перетнулися в одній часовій точці.

Крім того, з касту серіалу звільнили дизайнера костюмів Тім Аслама. Саме на його бачення латів нільфгаардців нарікали глядачі. І, дійсно: чорні хвилясті обладунки, як в іграшок, навряд чи личать образу найстрашнішої армії у всесвіті відьмака 😁 (перше фото).

Пізніше дизайнер пояснив, що на хвилясту форму обладунків його надихнуло сонце. Таке собі пояснення провалу, будьмо щирі 😆.

Тому очікуємо, що вже наступного сезону "нільфи" будуть виглядати так, як вони мають виглядати - себто погрозливо. А не так, що ними хочеться помитися у душі чи почесати собі спинку 😆.

Матерiали по темi
Анімаційний "Відьмак" - Netflix зніме мультик за нашумілим серіалом
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту