Фото: Володимир Зеленський/Фейсбук

Бачити твоє відображення в очах дітей. Володимир Зеленський зворушливо привітав дружину з днем народження

Скільки кохання в цих словах 🥰.

6 лютого Олена Зеленська святкує свій день народження. Володимир Зеленський присвятив дружині ніжний допис у соцмережах.

Президент України подякував Першій леді за підтримку, розуміння і плече, яким вона стала для нього у важкі хвилини. І як це зворушливо звучить 😍

"Кохати. Захоплюватися. Пишатися. Бачити твоє відображення в очах дітей. Відчувати твою турботу і підтримку. Бути спокійним і впевненим, знаючи, що ти завжди поруч. Гадати, як ти відреагуєш на новини – приємні чи не дуже. Чекати зустрічі вдома, ніби перед першим побаченням. Сказати поглядом те, для чого слова бувають зайвими. Разом сміятися й сумувати. Йти по життю на відстані дотику, не втрачаючи зв’язку ні на мить. Це і є людське щастя. Принаймні для мене. Бо моє щастя – це ти", - написав Володимир.

25 січня зворушливе привітання чоловіка з днем народження також написала сама Олена Зеленська.

"Безпечно. Затишно. Ніколи не спокійно, але завжди цікаво ☺️", - тоді написала Перша леді 🥰.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту