Бадоєв розповів, як саме пройде Хода Гідності 24 серпня (фото)

Фото: Secret Service Entertainment Agency
Грати будуть п'ять оркестрів, а співатиме ONUKA та зірки опери.

У Києві триває підготовка до Дня Незалежності, який цього року відзначать не традиційним парадом, а Ходою Гідності. Режисер дійства Алан Бадоєв розповів подробиці:

“Ми відійшли від ідеї дорогих, масштабних декорацій і спеціальних конструкцій на Майдані, змістивши акценти на людей - їхні вчинки, історії і долі, про які повинна дізнатися вся країна. Найдорожчим на День Незалежності буде людина – наші талановиті співвітчизники, які приїздять з усіх куточків України та світу для того, щоб привітати свою державу”.

Режисер-постановник Олена Коляденко додала:

“День Незалежності - це наша з вами історія, і ця історія не про силу, а про людей. Ми хочемо показати не танк, а танкіста. Не літак, а його льотчика. А разом з ними поруч вченого, лікаря, спортсмена, художника, музиканта – людей, що створюють історію нашої держави”.

Фото: Secret Service Entertainment Agency

Участь у події візьме ONUKA – Ната Жижченко співатиме в урочистій частині заходу, а саунд-продюсер гурту Євген Філатов (відомий також як The Maneken) спродюсує музику до однієї з частин урочистої події. 

“Я дуже вдячна Алану Бадоєву за запрошення взяти участь у Ході Гідності, для мене це дуже велика честь. Особливо зважаючи на концепцію заходу, де людина, а не техніка займає центральне місце. Я сподіваюсь, що Хода дійсно стане найяскравішою подією року у культурному житті України”, - каже ONUKA. 

Наразі відомо, що у Ході Гідності також візьмуть участь відомі на весь світ оперні співаки Андрій Романенко та Євген Орлов (Лауреат конкурсу Пласідо Домінго, соліст Берлінської державної опери), оперні співачки Оксана Крамарева (Лауреатка конкурсу Пласідо Домінго “Опералія”) та Анжеліна Швачка. Спеціальним гостем події стане легендарний український композитор Мирослав Скорик. 

Алан Бадоєв зазначає, що в процесі підготовки програми був вражений талантами і здібностями всіх тих людей, що задіяні у події. “Ми здатні на грандіозні речі, коли об'єднуємо нашу енергію разом”, - каже режисер. 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту