Банди Ріо-де-Жанейро оголосили карантин у нетрищах через коронавірус

Злочинні угруповання заявили, що боротимуться з епідемією самі, бо уряд байдикує.

У Ріо-де-Жанейро організовані злочинні угруповання запровадили комендантську годину через пандемію COVID-19, пише Tjournal з посиланням на місцеві ЗМІ.

Розповідають, що банди розіслали повідомлення жителям кількох фавел і заборонили їм виходити на вулицю після 20.00 за місцевим часом:

"Увага всім жителям Ріу-дас-Педрас, Муземи і Тижукинья! Комендантська година з 20.00 сьогодні. Будь-хто, кого побачать на вулиці після цього часу, наступного разу навчиться поважати вимогу".

В іншому повідомленні сказано, що банди запроваджують комендантську годину, бо цього не робить уряд:

"Ми хочемо всього найкращого для населення. Якщо уряд не здатний знайти вихід, то організована злочинність знайде".

Ріу-дас-Педрас, Музема і Тижукинья належать до бідних районів міста. Житло в них - фавели - знаходиться у занедбаному стані, місцеві жителі стверджують, що регулярно відчувають перебої з подачею води і тому не можуть дотримуватися рекомендацій щодо боротьби з вірусом.

У Ріо-де-Жанейро вже вжили заходів боротьби з розповсюдженням коронавірусу. Зокрема, в місті скоротили кількість перевезень на громадському транспорті, зменшивши число курсуючих автобусів, поїздів в метро і електричок. Але комендантську годину в місті не запроваджували.

У Бразилії офіційно зафіксовано 1564 випадки захворювання COVID-19, 25 людей померли від нього.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту