Барбі Елла Фіцджеральд - створили серію ляльок про жінок, які надихають

Фото: Instagram barbie
Проєкт не новий. Але у "свіжій" колекції - 3 ляльки: джазова співачка, тенісистка та сестра милосердя.

Нова колекція ляльок Барбі від бренду іграшок Mattel буде по-справжньому надихати. Компанія анонсувала, що вийде щось свіженьке у серії "Inspiring Women" ("Жінки, які надихають"), пише Mashable

Колекція складатиметься лише з трьох Барбі, але це будуть визначні жінки: джазова співачка Елла Фіцджеральд, тенісистка Біллі Джин Кінг та сестра милосердя Флоренс Найтінгейл.

Нова серія ляльок - це ще один крок в глобальній іцініативі компанії, яку вони запустили ще у 2018 році. Вона називається "Dream Gap Project" і націлена на те, щоб дівчатка могли мріяти про щось більше. Окрім випуску нової колекції ляльок, збирають також кошти для благодійних організацій з розширення прав і можливостей дівчат.

"Біллі Джин Кінг - це визначення жінки, яка надихає, оскільки вона не тільки легендарна тенісистка, а й чемпіонка з рівноправ’я. Висвітлюючи її яскраву історію разом з Еллою Фіцджеральд і Флоренс Найтінгейл, ми продовжуємо показувати дівчатам, що вони можуть бути ким завгодно", - сказала Ліза Макнайт, віце-президентка компанії Mattel.

Біллі Джин Кінг у своєму Instagram опублікувала фото ляльки, прототипом якої є вона сама, та написала слова вдячності: "Для мене це велика честь і привілей приєднатися до Флоренс Найтінгейл та Елли Фіцджеральд у новій колекції Inspiring Women @barbie. Дякую, @mattel!"

Нові ляльки з колекції "Inspiring Women" коштують майже 30 доларів (735 гривень). Але слід додати, що це не перші барбі з цієї серії. Раніше виходили Амелія Ергарт, Кетрін Джонсон, Фріда Кало, Роза Паркс і Саллі Райд.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту