Бари Венеції наливають відвідувачам безкоштовно, щоб вони не боялися виходити з дому

Photo by @canmandawe on Unsplash
Таким чином хочуть вгамувати паніку через коронавірус.

"Разом для Венеції" - нова ініціатива барів головної площі міста - Сан-Марко, яка закликає людей не боятися виходити з дому і зустрічатися на площі як зазвичай, пише italia-ru.com.

Асоціація Piazza San Marco, у співпраці з історичними барами міста Венеція Gran Caffè Florian, Gran Caffè Lavena, Gran Caffè Quadri, Caffè Aurora, Caffè Chioggia і Gelateria Al Todaro, а також за підтримки муніципалітету Венеції, запускають нову ініціативу.

Упродовж березня щодня, з 17.00 до 20.00, до кожного напою, замовленого в одному з перерахованих вище барів, буде пропонуватися ще один на ваш вибір безкоштовно.

Це тільки одна з перших ініціатив великого проєкту, в якому буде задіяна площа Сан-Марко.

Нагадаємо, Італія стала європейським осередком поширення коронавірусу. Через побоювання людних місць, вулиці італійських міст спорожніли. Місцеві жителі намагаються не виходити з дому. Багато туристів скасовують подорожі в Італію.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту