Батьки витрачають на дітей лише на 24 хвилини більше, ніж на смартфони

Photo by Rachael Crowe on Unsplash
Половина сучасних дітлахів просить маму чи тата відкласти телефона та поспілкуватися з ними.

Сумна статистика під'їхала зі США, де провели опитування двох тисяч батьків, щоб визначити, як їхня залежність від смартфонів впливає на батьківські обов'язки. Половина матусь та татусів зізналася в тому, що їхні діти у віці від 5 до 18 років час від часу просять дорослих відкласти телефон, наводить дані New York Post osvitoria.media

При цьому багато батьків школярів розуміють, що занадто багато часу сидять в телефонах в присутності дітей. Так про себе змогли сказати понад 60% опитаних.

Дослідження показало, що дорослі люди витрачають приблизно по дві години й 17 хвилин свого вільного часу за телефоном. Для порівняння, спілкування із власними дітьми, за умови, що телефон відкладений, займає трохи більше — дві години і 41 хвилину. 

79% опитаних батьків вважають, що їхні стосунки з дітьми неодмінно б виграли, якби вони скоротили час, який сидять в телефонах. 

При цьому самі ж батьки зізналися, що "підсаджують" на гаджети своїх малих. Приблизно половина всіх учасників опитування повідомляли, що використовують телефон, щоб зайняти дитину (58%), в якості заохочення (53%) або просто, щоб заспокоїти або відволікти (52%). 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту