Батько еко-активістки Грети Тунберг зізнався, що в родині її захоплення вважали поганою ідеєю

Грета i Сванте Тунберг. Фото: youtube
За словами Сванте Тунберга, батьки з самого початку не були в захваті від захоплення доньки, але вирішили її підтримати через побоювання за здоров'я.

Батько знаменитої на весь світ шведської школярки Грети Тунберг, яка прославилася своєю боротьбою за екологію, і нажила на цьому  чимало хейтерів, в інтерв'ю ВВС Radio 4 Today розповів, як його дочка "дійшла до такого життя", і чому сім'я її підтримала.

Сванте Тунберг чесно зізнався, що в його родині не особливо захоплювалися боротьбою за екологію, але все змінилося через Грету. Тунберг-старший розповів, що за 3-4 роки до набуттясвітової популярності, Грета всерйоз захворіла, перестала спілкуватися з друзями і близькими, перестала їсти.

"Ми в той час з дружиною були активістами в боротьбі за права біженців, а екологією не захоплювалися. Більш того, дізнавшись про ідеї дочки, ми з дружиною довгий час думали, що це - погана ідея. Просто вона ще дитина, а стати на "передній лінії фронту" боротьби за екологію в усьому світі - це дуже складно навіть для дорослого".

Батько Грети також розповів, що заради дитини його дружина, мати Грети Малена Ернман, покинула свою кар'єру оперної співачки і теж стала еко-активісткою.

"Але, якщо чесно, моя дружина зробила це не для того, щоб врятувати клімат - вона зробила це, щоб врятувати свою дитину, тому що зрозуміла, як багато це значить для дочки. Але тепер дружина і сама захоплена проблемами змін клімату у всьому світі" , - сказав Сванте.

"Це був справжній кошмар для нас, батьків, коли Грета відмовилася від їжі, і в підсумку ми звернулися до лікарів, а потім навіть стали веганами, щоб підтримати дочку. Але тепер Грета дуже щаслива, хоча я й зараз всерйоз турбуюся через її всесвітню популярність і психологічний тиску на дочку ", - сказав батько 16-річної еко-активістки.

Андрій Римський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту